HP 32XL Oryginalny
HP 32XL, Czarny, HP, Smart Tank Wireless 400, Smart Tank Plus Wireless 500/600, 6000 stron(y), Wysoka (XL) wydajność, 135 ml
SKU: 0000042264
EAN: 0882780600812
Kod producenta: C4838A
HP 11 oryginalny wkład atramentowy żółty, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 28 ml, 2550 stron(y), 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 11: HP Business Inkjet 1100, 1200, 2300, 2600, 2800 HP DesignJet 100plus, 110plus Printer , 111 HP OfficeJet 9110, 9120, 9130 HP OfficeJet Pro K850 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 28 ml |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 2550 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C4838A |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Szerokość produktu | 116,8 mm |
| Głębokość produktu | 26,4 mm |
| Wysokość produktu | 157,5 mm |
| Waga produktu | 64 g |
| Szerokość opakowania | 109 mm |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Wysokość opakowania | 142 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 50 szt. |
| Waga brutto palety | 464,48 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Ink cartridge |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 50 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 4,9 g |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 1930,4 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 11 oryginalny wkład atramentowy żółty, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 28 ml, 2550 stron(y), 1 szt.
HP 32XL, Czarny, HP, Smart Tank Wireless 400, Smart Tank Plus Wireless 500/600, 6000 stron(y), Wysoka (XL) wydajność, 135 ml
KYOCERA IB-32, Równoległy, Kyocera FS-2100D, FS-2100DN, FS-4100DN, FS-4200DN, FS-4300DN
KYOCERA TK-8115C, 6000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Canon PFI-703Y, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
Samsung Wkład z czarnym tonerem o niskiej wydajności MLT-D1042X, 700 stron(y), Czarny, 1 szt.
Lexmark B222X00, 6000 stron(y), Czarny
Epson PS-180: Universal Power Supply, Drukarka, Wewnętrzna, Chiny, - TM-L90 Liner-Free - TM-L500A (115): W/O LCD, PS Short,COMBO IF - TM-L500A (114): W/O LCD,Tray,PS..., Czarny, 1 szt.