Canon 729 M kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny...
Canon 729 M, 1000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
SKU: 0000042262
EAN: 0088698445396
Kod producenta: C8563A
HP C8563A, 1 szt., 40000 stron(y), Druk laserowy, Purpurowy, -20 - 40 °C, 0 - 95%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność strony | 40000 stron(y) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 2,32 kg |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 195 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,6 kg |
| Waga brutto palety | 151 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 50 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Produktów na palecie | 50 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 40 szt. |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 580 x 190 x 195 mm |
| Waga palety (UE) | 129 g |
| Wymiary palety | 1140 x 960 x 1113 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1140,5 x 960,1 x 1112,5 mm (44.9 x 37.8 x 43.8") |
| Rozmiar palety (EU) | 1140 x 770 x 1124 mm |
| Waga palety | 151 kg (333 funtów) |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP C8563A, 1 szt., 40000 stron(y), Druk laserowy, Purpurowy, -20 - 40 °C, 0 - 95%
Canon 729 M, 1000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Brother TZe-N221, TZ, Czarny, 8 m, 1 szt., Pudełko, 9 mm
Xerox 116R00039, Zestaw konserwacyjny, 1 szt.
Epson Hummingbird Singlepack Black T0801 Claria Photographic Ink, Tusz na bazie pigmentu, 7,4 ml, 1 szt.
KYOCERA TK-5290C, 13000 stron(y), 1 szt.