HP Podajnik papieru Officejet Pro 8100 ePrinter...
HP Podajnik papieru Officejet Pro 8100 ePrinter na 250 arkuszy, Officejet Pro 8100 ePrinter, 250 ark., Chiny, Plain, 2,7 kg, 3,6 kg
SKU: 0000042258
EAN: 0088698004388
Kod producenta: 51604A
HP Wkład atramentowy czarny do drukowania na papierze zwykłym, Tusz na bazie pigmentu, 1 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP ScanJet n9120 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 1 ml |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | 51604A |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Segment HP | Dom |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Szerokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 114 mm |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 38 mm |
| Wysokość opakowania | 114 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 200 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 2 szt. |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Wkład atramentowy czarny do drukowania na papierze zwykłym, Tusz na bazie pigmentu, 1 ml, 1 szt.
HP Podajnik papieru Officejet Pro 8100 ePrinter na 250 arkuszy, Officejet Pro 8100 ePrinter, 250 ark., Chiny, Plain, 2,7 kg, 3,6 kg
Epson Husky Wkład atramentowy Vivid Light Magenta T0966, Tusz na bazie pigmentu, 11,4 ml, 1 szt.
Samsung Zestaw 4 wkładów z tonerem CLT-P504C w kolorach czarnym/błękitnym/purpurowym/żółtym, 2500 stron(y), 1800 stron(y), Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 4 szt.
Xerox 006R04766, 0 stron(y), 7000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Xerox 106R01633, 1000 stron(y), Żółty, 1 szt.
Canon PFI-207 Y, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.