Xerox 006R01175 kaseta z tonerem 1 szt....
Xerox 006R01175, 26000 stron(y), Czarny, 1 szt.
SKU: 0000042242
EAN: 0829160816777
Kod producenta: Q7504A
HP Q7504A zestaw do przenoszenia obrazu Color LaserJet, Zestaw transferowy, Laser, 120000 stron(y), Q7504A, HP LaserJet 4700, 4730, CM4730, CP4005, Biznes
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Typ produktu | Zestaw transferowy |
| Technologia druku | Laser |
| Wydajność strony | 120000 stron(y) |
| Kod OEM | Q7504A |
| Kompatybilność | HP LaserJet 4700, 4730, CM4730, CP4005 |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 27 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 70% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 373 mm |
| Głębokość produktu | 394 mm |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,7 kg |
| Szerokość opakowania | 373 mm |
| Głębokość opakowania | 394 mm |
| Wysokość opakowania | 111 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 373 x 394 x 111 mm |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 50 - 81 °F |
| Ilość | 1 szt. |
| Przybliżona wydajność strony (A4, kolor) | 120000 stron(y) |
| Wymiary opakowania | 373,1 x 394 x 111 mm (14.7 x 15.5 x 4.37") |
| Waga przesyłki | 4,7 kg (10.4 funtów) |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q7504A zestaw do przenoszenia obrazu Color LaserJet, Zestaw transferowy, Laser, 120000 stron(y), Q7504A, HP LaserJet 4700, 4730, CM4730, CP4005, Biznes
Xerox 006R01175, 26000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Lexmark 40X7623, Laser, Lexmark, CX310dn, CX310n, CX410de, CX410e, CX510de, CX510dhe, CX510dthe, CX410dte, CS310n, CS410n, CS510de,...
Brother TN-3520, 20000 stron(y), Czarny, 1 szt.