-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Q7503A grzałka utrwalająca 150000 stron(y)
SKU: 0000042241
EAN: 0829160816760
Kod producenta: Q7503A
HP Q7503A, Laser, 150000 stron(y), Q7503A, HP LaserJet 4700, 4730, CM4730, CP4005, 145 mm, 364 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Technologia druku | Laser |
| Wydajność strony | 150000 stron(y) |
| Kod OEM | Q7503A |
| Kompatybilność | HP LaserJet 4700, 4730, CM4730, CP4005 |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 364 mm |
| Wysokość produktu | 99 mm |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Głębokość opakowania | 364 mm |
| Wysokość opakowania | 99 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,98 kg |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 145 x 364 x 99 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q7503A, Laser, 150000 stron(y), Q7503A, HP LaserJet 4700, 4730, CM4730, CP4005, 145 mm, 364 mm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox alternativní ink Canon PG510Bk pro Pixma...
Xerox alternativní ink Canon PG510Bk pro Pixma MP240, MP250, MP270, (14ml, black)
Oki Toner ES8431/41-C, cyan toner
Honeywell auto power adapter
HP Oryginalny, niebieski wkład atramentowy 951
HP Oryginalny, niebieski wkład atramentowy 951, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 8,5 ml, 700 stron(y), 1 szt.
Zebra cleaning tape
Capture CA-DC-111 akcesorium do systemów POS
Capture CA-DC-111, 100 g, 226 mm, 101 mm, 64 mm, 322 g