Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster X AE-5 plus
Karta dźwiękowa wysokiej rozdzielczości PCI-e dla graczy z przetwornikiem cyfrowo-analogowym i oświetleniem RGB, Dolby Digital Live i kodowaniem DTS

Sound BlasterX AE-5 Plusteraz z obsługą Dolby Digital Live i kodowania DTS, zapewniających niesamowity dźwięk przestrzenny.
Zostań jednym z twórców wątków prezentujących swoje niesamowite komputery na r/battlestations. Sound BlasterX AE-5 Plus jest idealnym połączeniem estetyki i wydajności w postaci karty dźwiękowej wysokiej rozdzielczości PCI-e z przetwornikiem cyfrowo-analogowym klasy SABRE i dostosowywanym systemem oświetlania RGB na obudowie, a także paskiem świetlnym RGB. Karta jest też wyposażona w nasz nagradzany dyskretny wzmacniacz słuchawkowy Xamp wykorzystujący technologię podwójnych wzmacniaczy, a także szeroką gamę najlepszych w branży technologii przetwarzania dźwięku, takich jak wirtualizacja dźwięku przestrzennego.

Dostosowany, dyskretny, podwójny wzmacniacz słuchawkowy Xamp
Wykorzystaj maksymalnie możliwości swojego cennego zestawu słuchawkowego! Mocne zestawy słuchawkowe wymagają wzmacniaczy słuchawkowych klasy audiofilskiej, aby mogły zapewniać niesamowitą jakość dźwięku. Karta dźwiękowa wysokiej rozdzielczości Sound BlasterX AE-5 Plus jest wyposażona w Xamp, nasz własny, dyskretny podwójny wzmacniacz słuchawkowy.

Przetwornik cyfrowo-analogowy klasy SABRE
Karta dźwiękowa Sound BlasterX AE-5 Plus PCI-e z przetwornikiem cyfrowo-analogowym klasy SABRE gwarantuje wysokiej rozdzielczości dźwięk w grach, filmach, a także podczas odtwarzania muzyki. Zapewnia niesamowicie czysty strumień dźwięku z zakresem dynamiki dźwięku na poziomie 122 dB przy odtwarzaniu 32-bitowym do 384 kHz* z bardzo niskimi zakłóceniami i zakłamaniami.

System oświetlenia Aurora Reactive
Ciesz się symfonią świateł I dźwięków dzięki systemowi oświetlenia Aurora Reactive Karta Sound BlasterX AE-5 Plus wyposażona została w pełni konfigurowalne wbudowane oświetlenie RGB oraz możliwość podłączenia dodatkowego paska oświetlenia z diodami LED. Dzięki oprogramowaniu Sound Blaster Command, które dostępne jest do pobrania dla komputerów PC / Mac możesz zaprogramować dowolny wzór oświetlenia mając do wyboru aż 16.8 milionów kolorów.

Technologie dźwięku przestrzennego
Zmień swój dźwięk z gier w immersyjny dźwięk kinowy! Poza obsługą Dolby Digital Live i kodowania DTS Connect karta dźwiękowa Sound BlasterX AE-5 Plus zapewnia też dźwięk przestrzenny 5.1 na głośnikach i wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 zarówno na głośnikach, jak i na słuchawkach.

Sound Blaster Acoustic Engine
Sound BlasterX AE-5 Plus to zachowanie dziedzictwa serii Sound Blaster słynnej z najlepszej technologii w dziedzinie przetwarzania dźwięku, dostępne za pośrednictwem oprogramowania Sound Blaster Command. The Sound Blaster Acoustic Engine oprogramowanie to wykorzystuje technologie przetwarzania dźwięku pozwalające na jego pełną konfigurajcę, zapewniając tym samym bezkonkurencyjną precyzję oraz jakość. Wykorzystane technologie dźwiękowe wytwarzają niezrównany realizm dźwięku dzięki efektom przestrzennym 3D dla twoich głośników oraz słuchawek.

Scout Mode
Chcesz zyskać jeszcze większą przewagę? Karta Sound BlasterX AE-5 Plus oferuje tryb Scout Mode technologię zapewniającą większą wyrazistość ważnych dźwięków w grach, takich jak odgłosy kroków i zmiany broni. Dzięki temu możesz dokładnie określić położenie przeciwnika i przewidzieć jego ruchy.

Nieskazitelny, czysty, idealny
Daj z siebie wszystko i wyraź swój styl. Karta Sound BlasterX AE-5 Plus jest dostępna w specjalnej wersji z białą obudową. Poza nieskazitelnie białą obudową wersja Pure Edition jest też wyposażona w cztery paski świetlne LED trzy więcej niż w wersji standardowej co pozwala na dowolne dekorowanie swojego komputera.

Opis

Gwarancja normalna
24
Technologie
CrystalVoice
Kodowanie DTS Connect
Kodowanie Dolby Digital Live
Scout Mode
Wymiary
145 x 20 x 128 mm
Pozostałe parametry
Impedancja wyjściowa: 1
Low Gain: 16-149 (+0 dB)
Wspierana impedancja słuchawek: 16-600
Wzmacniacz słuchawkowy:
Interfejs
PCIe
Obsługiwane systemy operacyjne
Windows 10
Akcesoria w zestawie
Broszura z informacjami na temat gwarancji
Kabel przedłużający
Pasek oświetlenia LED (30cm / 10 LED)
Skrócona instrukcja obsługi
Złącza
1x 3,5mm minijack Słuchawki
Wymagania sprzętowe
>600 MB wolnego miejsca na dysku
1GB RAM
AMD lub 100% kompatybilna płyta główna
Intel
Procesor Intel Core i3 AMD lub lepszy
System operacyjny Microsoft Windows 10 w wersji 32- lub 64-bitowej
Wolny slot PCIe
Stosunek sygnału do szumu
122
Częstotliwość próbkowania
384
Próbkowanie
32

Komentarze

Napisz swoją opinię

Karta dźwiękowa Sound Blaster X AE-5 Plus

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: