Creative T60
Kompaktowe głośniki Hi-Fi 2.0 do komputera i laptopa z funkcjami Clear Dialog i Surround opartymi na technologii Sound Blaster

Czy nadal zadowalasz się domyślnym dźwiękiem, który jest dostarczany z konfiguracją komputera? Czy pomimo tego, że masz najwyższy poziom głośności, starasz się słyszeć wypowiadane dialogi bohaterów serialu, ponieważ są one zbyt przytłumione? Dołączając do Creative T100 w linii głośników z serii T, Creative T60 jest tutaj, aby temu zapobiec.

Creative T60 jest wyposażony w technologie Clear Dialog i Surround, które są oparte na doświadczeniu Sound Blaster, aby zapewnić wyraźniejsze dialogi i ulepszony dźwięk przestrzenny dla większego zanurzenia się w świecie. Dzięki potężnej wydajności akustycznej dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi cyfrowemu i naszej technologii BasXPort, która dodatkowo poprawia jakość basów, Twoje wrażenia z oglądania filmów na komputerze zostaną na zawsze zmienione.

To nie tylko zabawa. Jeśli chodzi o pracę, nasz zestaw SmartComms ułatwia komunikację online dzięki funkcjom automatycznego wyciszania i dwukierunkowej redukcji szumów, dzięki czemu możesz skupić się na spotkaniach online lub na czacie w grze.

Przede wszystkim Creative T60 jest również wyposażony w wiele opcji łączności, w tym dźwięk USB-C do konsoli do gier, wbudowany zestaw słuchawkowy i gniazda mikrofonowe, gdy musisz wziąć udział w rozmowie online oraz wygodny przycisk przełączania głośnika i słuchawek który jest łatwo dostępny. Naprawdę nie ma lepszego czasu niż teraz, aby uaktualnić domyślny dźwięk komputera.

Opis

Gwarancja normalna
24
Wymiary
Lewy głośnik: 147 × 92 × 199 mm
Prawy głośnik: 157 × 92 × 199 mm
Waga
1.9
Kolor
Czarny
Rodzaj
Zestawy
Zasilanie
Sieciowe
Akcesoria w zestawie
2 m)
5 m)
5 mm (1
Kabel USB-C do USB-C (1
Kabel z dwoma wtykami stereofonicznymi 3
Konwerter USB-C na USB-A
Przedłużacz do zestawu słuchawkowego (30 cm)
Wtyczki zasilacza (zależnie od regionu)
Zasilacz sieciowy głośników Creative T60 18 V 2 A (1
Przeznaczenie
Gaming
Złącza
AUX
System
2
Regulatory
Regulacja poziomu głośności
Stosunek sygnału do szumu
75
Max. moc głośników (sumaryczna)
60
Pasmo przenoszenia (min.)
50
Pasmo przenoszenia (maks.)
20
Komunikacja bezprzewodowa
Bluetooth
Stacja dokująca
Nie

Komentarze

Napisz swoją opinię

T60 głośniki bezprzewodowe 2.0

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania