ADATA HD830 zewnętrzny dysk twarde 2 TB...
ADATA HD830, 2 TB, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny
SKU: 0000042220
EAN: 8719706008549
Kod producenta: ST10000VE0008
Seagate SkyHawk AI, 3.5", 10000 GB
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pojemność HDD | 10000 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| technologia SMART | Tak |
| Czujniki drgań obrotowych (RV) | Tak |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Cykle start/stop | 300000 |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Pobór mocy | 6,9 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,2 W |
| Tryb wyłączenia | 1,2 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 4,9 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -304 - 3048 m |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 690 g |
| Ilość | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
Opis
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate SkyHawk AI, 3.5", 10000 GB
ADATA HD830, 2 TB, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny
Goodram IRDM PRO GEN 5 IRP-SSDPR-P54S-1K0-80, 1 GB, M.2, 11500 MB/s
HP ZTurbo 256GB TLC Z2 G5 TWR/SFF SSDKit
Kingston Technology NV3, 4 TB, M.2, 6000 MB/s