-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate Backup Plus Slim zewnętrzny dysk twarde 1000 GB Czerwony
SKU: 0000042216
EAN: 3660619405848
Kod producenta: STHN1000403
Seagate Backup Plus Slim, 1000 GB, 2.5", 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czerwony
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 1000 GB |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Prędkość przesyły danych przez USB | 480,5000 Mbit/s |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga produktu | 126 g |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Głębokość produktu | 11,7 mm |
| Wysokość produktu | 114,8 mm |
| Przewody | USB |
| Dołączone oprogramowanie | 1-year Mylio Create plan, 2-month Adobe Creative Cloud Photography plan |
| Szerokość opakowania | 104 mm |
| Głębokość opakowania | 37,5 mm |
| Wysokość opakowania | 146 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 225 g |
| Szerokość brutto palety | 22,5 cm |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Wysokość brutto palety | 121,9 cm |
| Waga brutto palety | 308,2 kg |
| Produktów na palecie | 288 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 153 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 175 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 109 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 1,06 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
Opis
- Pojemność HDD
- 1000 GB
- Materiał obudowy
- Aluminium
- Złącze USB
- USB Typu-A
- Wersja USB
- 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Maksymalna szybkość przesyłania danych
- 5000 Mbit/s
- Rozmiar HDD
- 2.5"
- Technologia Thunderbolt
- Nie
- Kolor produktu
- Czerwony
- Wi-Fi
- Nie
- Przewodowa sieć LAN
- Nie
- Waga produktu
- 126 g
- Zasilanie magistrali
- USB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate Backup Plus Slim, 1000 GB, 2.5", 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czerwony
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Fujitsu ETADB1F-L dysk twardy 1,2 TB 10000 RPM...
Fujitsu ETADB1F-L, 1,2 TB, 10000 RPM, 2.5", SAS
Seagate IronWolf Pro ST6000NE000 dysk twardy...
Seagate IronWolf Pro ST6000NE000, 3.5", 6000 GB, 7200 RPM
Kingston Technology DC600ME 1,92 TB 2.5" Serial...
Kingston Technology DC600ME, 1,92 TB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
Dysk Toshiba MG Series MG09SCA14TA 14TB 4kn...
Silicon Power A66 zewnętrzny dysk twarde 4000...
Silicon Power A66, 4000 GB, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny
CORSAIR SSD MP600 PRO LPX 1TB M.2 NVMe PCIe Gen. 4
Seagate Expansion Portable 2TB zewnętrzny dysk...
Seagate Expansion Portable 2TB, 2000 GB, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny
Seagate STMX2000400 Zewnętrzny dysk SSD...
NETGEAR ReadyNAS 3312 NAS Rack (2U) Przewodowa...
NETGEAR ReadyNAS 3312, NAS, Rack (2U), Intel® Xeon® E3 v5, E3-1225V5, Czarny