-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate Surveillance HDD Skyhawk AI 3.5" 12000 GB Serial ATA III
SKU: 0000042212
EAN: 8719706008532
Kod producenta: ST12000VE0008
Seagate Surveillance HDD Skyhawk AI, 3.5", 12000 GB, 7200 RPM
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pojemność HDD | 12000 GB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 250 MiB/s |
| Cykle start/stop | 300000 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Pobór mocy | 6,9 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,2 W |
| Tryb wyłączenia | 1,2 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 4,9 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Początkowe natężenie prądu | 1,8 A |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -304,8 - 12192 m |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 690 g |
| W zestawie adapter dysku | Nie |
| Ilość | 1 |
Opis
- Model
- HDD
- Pojemność HDD
- 12000 GB
- Przeznaczenie
- Monitoring
- Rozmiar HDD
- 3.5"
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- Serial ATA III
- Szybkość HDD
- 7200 RPM
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate Surveillance HDD Skyhawk AI, 3.5", 12000 GB, 7200 RPM
16 innych produktów w tej samej kategorii:
TRANSCEND 1TB M.2 2280 PCIe Gen4x4 SSD NVMe 3D...
Gigabyte AORUS Gen4 7000s Prem. SSD 1TB M.2...
Gigabyte AORUS Gen4 7000s Prem. SSD 1TB, 1000 GB, M.2
Silicon Power Armor A30 zewnętrzny dysk twarde...
Silicon Power Armor A30, 2000 GB, 2.5", Czarny
SSD SAMSUNG PM9A3 3.84TB M.2 PCIe Gen4 NVMe...
Dysk serwerowy HDD Western Digital Ultrastar DC...
600GB SAS 12G Enterprise 15K SFF (2.5in) SC 3yr...
Seagate Expansion 500 GB Czarny
Seagate Expansion, 500 GB, USB Type-C, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny
Gigabyte AORUS Full-Height/Half-Length (FH/HL)...
Gigabyte AORUS, 1000 GB, Full-Height/Half-Length (FH/HL), 3480 MB/s
TRANSCEND ESD310P 512GB External SSD USB 10Gbps...
ADATA LEGEND 850 ALEG-850-1TCS urządzenie SSD 1...
ADATA LEGEND 850 ALEG-850-1TCS, 1 TB, M.2, 5000 MB/s
Goodram PX500 gen. 3 1 TB M.2 PCI Express 3.0...
Goodram PX500 gen. 3, 1 TB, M.2, 3300 MB/s