-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate FireCuda 510 M.2 2000 GB PCI Express 3.0 3D TLC NVMe
SKU: 0000042210
EAN: 8719706016605
Kod producenta: ZP2000GM30021
Seagate FireCuda 510, 2000 GB, M.2, 3450 MB/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 2000 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | PCI Express 3.0 |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3450 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 3200 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 485000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 600000 IOPS |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Średnie zużycie mocy | 6 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,026 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 22,1 mm |
| Głębokość produktu | 80,2 mm |
| Wysokość produktu | 3,58 mm |
| Waga produktu | 8,3 g |
| Szerokość opakowania | 109 mm |
| Głębokość opakowania | 134,2 mm |
| Wysokość opakowania | 24 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 62 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 278 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 129 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 169 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 920 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
Opis
- Przeznaczenie
- PC
- Typ pamięci
- 3D TLC
- NVMe
- Tak
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- PCI Express 3.0
- Rozmiar kieszeni dysku SSD
- M.2
- Pojemność pamięci SSD
- 2000 GB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate FireCuda 510, 2000 GB, M.2, 3450 MB/s
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Seagate Enterprise ST2000NM003A dysk twardy...
Seagate Enterprise ST2000NM003A, 3.5", 2000 GB, 7200 RPM
AKASA kabel SATA kombinovany kabel pro...
Seagate Nytro 5550M 2.5" 800 GB PCI Express 4.0...
Seagate Nytro 5550M, 800 GB, 2.5", 7400 MB/s
ADATA LEGEND 960 4 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe...
ADATA LEGEND 960, 4 TB, M.2, 7400 MB/s
ADATA Ultimate SU800 2 TB 2.5" Serial ATA III...
ADATA Ultimate SU800, 2 TB, 2.5", 6 Gbit/s
MSI SPATIUM M470 PRO PCIe 4.0 NVMe M.2 2 TB PCI...
MSI SPATIUM M470 PRO PCIe 4.0 NVMe M.2, 2 TB, M.2
Seagate Barracuda ST1000DM010 dysk twardy 3.5"...
Seagate Barracuda ST1000DM010, 3.5", 1000 GB, 7200 RPM
ASUS ROG Strix Arion Lite Obudowa SSD Czarny M.2
ASUS ROG Strix Arion Lite, Obudowa SSD, M.2, M.2, PCI Express, 10 Gbit/s, Połączenie USB, Czarny