-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate Barracuda ST2000DM008 dysk twardy 3.5" 2000 GB Serial ATA III
SKU: 0000042209
EAN: 0763649113653
Kod producenta: ST2000DM008-3
Seagate Barracuda ST2000DM008, 3.5", 2000 GB, 7200 RPM
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pojemność HDD | 2000 GB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | PC |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Ilosc glowic HDD | 2 |
| Średnie opóźnienie | 6 ms |
| technologia SMART | Tak |
| Bity na sektor | 4096 |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Początkowe natężenie prądu | 2 A |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wibracje podczas pracy | 0,25 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 3 G |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | -304 - 3048 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -304 - 12192 m |
| Wstrząsy podczas pracy | 80 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 350 G |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 20,2 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 415 g |
| Ilość | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Czas gotowości napędu | 8 s |
Opis
- Model
- HDD
- Pojemność HDD
- 2000 GB
- Przeznaczenie
- PC
- Rozmiar HDD
- 3.5"
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- Serial ATA III
- Szybkość HDD
- 7200 RPM
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate Barracuda ST2000DM008, 3.5", 2000 GB, 7200 RPM
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dahua Technology DHI-SSD-C900VN256G-B...
Dahua Technology DHI-SSD-C900VN256G-B, 256 GB, M.2
WESTERN DIGITAL ULTRASTAR SN200 SSD HH-HL...
ICY BOX IB-189U3 Obudowa SSD Czarny 2.5"
ICY BOX IB-189U3, Obudowa SSD, 2.5", M.2, 3 Gbit/s, Połączenie USB, Czarny
Western Digital Ultrastar® HDD 8TB...
Dysk SSD BX500 480GB SATA3 2.5 540/500MB/s
Seagate Enterprise Nytro 3732 2.5" 800 GB SAS...
Seagate Enterprise Nytro 3732, 800 GB, 2.5", 2200 MB/s, 12 Gbit/s
Toshiba 8.9cm 3.5" 12TB SATA3 NAS N300 7200RPM...
ADATA SD620 1 TB Micro-USB B 3.2 Gen 2 (3.1 Gen...
ADATA SD620, 1 TB, Micro-USB B, 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), 520 MB/s, 10 Gbit/s, Czarny
Dysk SSD XPG MARS 980 STORM 2TB PCIe 5x4 14/13...
External HDD WESTERN DIGITAL My Book Duo 12TB...
TRANSCEND SSD MSA372M 128GB, mSATA, SATA III...
ADATA HD770G zewnętrzny dysk twarde 1 TB 2.5"...
ADATA HD770G, 1 TB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny, Czerwony