-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
XPG AGAMMIXS70B-8000G-CS urządzenie SSD 8 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
SKU: 0030703203
EAN: 4711085945525
Kod producenta: AGAMMIXS70B-8000G-CS
XPG AGAMMIXS70B-8000G-CS, 8 TB, M.2, 7300 MB/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Pojemność pamięci SSD | 8 TB |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7300 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 6300 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 750000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 650000 IOPS |
| Rodzaj kontrolera | Innogrit IG5236 |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Korekcja ECC | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Certyfikaty | CE, FCC, BSMI, KC, Morocco, EAC |
| Specyficzne technologie | SLC Caching |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 4,3 mm |
| Waga produktu | 10 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
Opis
- Przeznaczenie
- PC/Laptop
- Typ pamięci
- 3D NAND
- NVMe
- Tak
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- PCI Express 4.0
- Rozmiar kieszeni dysku SSD
- M.2
- Pojemność pamięci SSD
- 8 TB
- Szyfrowanie sprzętu
- Tak
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent ADATA Technology Co., Ltd. Landsberger Strasse 302 80687 Munich Niemcy IASales_eu@adata.com +49-899-0405-296
XPG AGAMMIXS70B-8000G-CS, 8 TB, M.2, 7300 MB/s
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Goodram IRDM PRO gen.2 2.5" 2000 GB Serial ATA...
Goodram IRDM PRO gen.2, 2000 GB, 2.5", 555 MB/s, 6 Gbit/s
Verbatim Vi3000 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe
Verbatim Vi3000, 256 GB, M.2, 3100 MB/s
ADATA HD710 Pro zewnętrzny dysk twarde 2 TB...
ADATA HD710 Pro, 2 TB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny
Seagate Enterprise Exos X20 3.5" 18000 GB SAS
Seagate Enterprise Exos X20, 3.5", 18000 GB, 7200 RPM
Bundle INTEL SSD 660P 512GB M.2 PCIe 3.0 x4 +...
Dysk SSD Goodram SD05F 3.84TB SATA 2.5"...
Synology NAS SSD M.2 NVMe 800GB SNV3510-800G...
HPE 1.92TB NVMe RI SC SSD P19813-B21
Dysk SSD P300 256GB M.2 PCIe Gen 3 x4 1700/1100
Goodram IRDM M.2 512 GB PCI Express 3.0 3D TLC...
Goodram IRDM, 512 GB, M.2, 3200 MB/s