be quiet! MC1 Dysk SSD Radiator Czarny 1 szt.
be quiet! MC1, Radiator, Czarny
SKU: 0000019326
EAN: 4710273773490
Kod producenta: LEVANTE
XPG Levante, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, 61,5 ft³/min, Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Odpowiednia lokalizacja | Chipset |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1366 (Socket B), LGA 2011 (Socket R), LGA 2066, Socket AM4 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 61,5 ft³/min |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Nie |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 34 dB |
| Technologia łożyskowania wentylatora | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Ilość na paczkę | 4 szt. |
| Minimalna prędkość wentylatora | 600 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 40000 h |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Miedź |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor iluminacji | Niebieski, Zielony, Czerwony |
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Kontroler RGB w zestawie | Tak |
| Instrukcja instalacji | Tak |
| Tworzywo tuby | Guma |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Opis
Producent ADATA Technology Co., Ltd. Landsberger Strasse 302 80687 Munich Niemcy IASales_eu@adata.com +49-899-0405-296
XPG Levante, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, 61,5 ft³/min, Czarny
be quiet! MC1, Radiator, Czarny
DeepCool AK400 Digital WH, Chłodnica powietrza, 12 cm, 68,99 ft³/min, Biały
DeepCool LQ360, Zestaw do chłodzenia płynami, 12 cm, Czarny
ARCTIC Freezer P14 Pro A-RGB (White) - 3 Pack, Wentylator, 14 cm, 186 m³/h, Biały
be quiet! Light Wings | 120mm PWM Triple Pack, Wentylator, 12 cm, 1700 RPM, 20,6 dB, 41,51 ft³/min, 70,53 m³/h
Gigabyte AORUS WATERFORCE X 360, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, 60,07 ft³/min, Czarny