-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Samsung CLT-R808 Oryginalny 1 szt.
SKU: 0000064409
EAN: 0191628528516
Kod producenta: SS686A
Samsung CLT-R808, Oryginalny, Samsung, Samsung MultiXpress X 4250 LX, Samsung MultiXpress X 4300 LX, Samsung MultiXpress X 4220 RX,..., 1 szt., 100000 stron(y), Druk laserowy
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność marki | Samsung |
| Wielopak | Nie |
| Kompatybilność | Samsung MultiXpress X 4250 LX, Samsung MultiXpress X 4300 LX, Samsung MultiXpress X 4220 RX, Samsung MultiXpress X 4200 Series |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność strony | 100000 stron(y) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Szerokość opakowania | 581 mm |
| Głębokość opakowania | 138 mm |
| Wysokość opakowania | 111 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład światłoczuły |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność marki
- Samsung
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Wielopak
- Nie
- Wydajność strony
- 100000 stron(y)
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
Samsung CLT-R808, Oryginalny, Samsung, Samsung MultiXpress X 4250 LX, Samsung MultiXpress X 4300 LX, Samsung MultiXpress X 4220 RX,..., 1 szt., 100000 stron(y), Druk laserowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Oki Bęben do C710 (20k) czarny
CoreParts MSP6236 bęben do tonera Zamiennik 1 szt.
CoreParts MSP6236, Zamiennik, Ricoh, Aficio 1515/MP161F, MP301SP/301SPF, 1 szt., 80000 stron(y), Czarny
KYOCERA DK-5140 Oryginalny 1 szt.
KYOCERA DK-5140, Oryginalny, Kyocera, P6130cdn/M6030cdn/M6530cdn/P6035cdn/M6035cidn/M6535cidn, 1 szt., 200000 stron(y), Druk laserowy
Bęben CMYK do C301/321/5x1/MC3x2/562 44968301
HP 120A Oryginalny 1 szt.
HP 120A, Oryginalny, HP, HP LaserJet 150, 178, 179, 1 szt., 16000 stron(y), Druk laserowy
HP 122A LaserJet Imaging Drum Oryginalny
HP 122A LaserJet Imaging Drum, Oryginalny, Color LaserJet 2550, 20000 stron(y), Druk laserowy, 400 mm, 200 mm
Bęben C931 40K MG 45103714
Ricoh D1442251 bęben do tonera Oryginalny 1 szt.
Ricoh D1442251, Oryginalny, Ricoh, Aficio MP C3002 Aficio MP C3502, 1 szt., 300000 stron(y), Czarny
Ricoh M0321395 bęben do tonera Zamiennik 1 szt.
Ricoh M0321395, Zamiennik, Infoprint Solutions Company - 4100, 1 szt.