-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
CoreParts MSP3606N bęben do tonera Zamiennik 1 szt.
SKU: 0007048986
EAN: 5704174900405
Kod producenta: MSP3606N
CoreParts MSP3606N, Zamiennik, Samsung, CLX9201/9251/9301, 1 szt., 50000 stron(y), Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | Samsung |
| Wielopak | Nie |
| Kompatybilność | CLX9201/9251/9301 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność strony | 50000 stron(y) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 396 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Szerokość opakowania | 45 mm |
| Głębokość opakowania | 396 mm |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 120 g |
Opis
- Model
- Zamiennik
- Kompatybilność
- CLX9201/9251/9301
- Kompatybilność marki
- Samsung
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Wielopak
- Nie
- Wydajność strony
- 50000 stron(y)
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent CoreParts General Wahis 53 1030 Brussels Belgia info@piksters.com
CoreParts MSP3606N, Zamiennik, Samsung, CLX9201/9251/9301, 1 szt., 50000 stron(y), Czarny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Brother PA-BB-002 zestaw do drukarki
Brother PA-BB-002, Czarny, Brother, PT-P900W, PT-P950NW
Canon iR C-EXV11/12 Drum Unit Oryginalny
Canon iR C-EXV11/12 Drum Unit, Oryginalny, 75000 stron(y), Druk laserowy, 1 szt.
KYOCERA DK-700 Oryginalny 1 szt.
KYOCERA DK-700, Oryginalny, Kyocera, Kyocera FS-9100DN, FS-9120DN, 1 szt., 500000 stron(y), Druk laserowy
Xerox 113R00773 bęben do tonera Oryginalny 1 szt.
Xerox 113R00773, Oryginalny, Xerox, WorkCentre 3615, Phaser 3610, WorkCentre 3655, WorkCentre 3655i, 1 szt., 68000 stron(y), Czarny
Ricoh D0892250 bęben do tonera Oryginalny 1 szt.
Ricoh D0892250, Oryginalny, Ricoh, Aficio MP C-4501 Aficio MP C-5501 AFICIO MP C-5501C Aficio MP C4501A Aficio MP C5501A, 1 szt., 200000 stron(y), Czarny
Xerox 013R00670 bęben do tonera Oryginalny
Xerox 013R00670, Oryginalny, WorkCentre 5019V_B/5021, 80000 stron(y), Czarny, Brązowy, EAR99
Xerox 108R01485 bęben do tonera Oryginalny 1 szt.
Xerox 108R01485, Oryginalny, Xerox, VersaLink C605, VersaLink C600, 1 szt., Cyjan, Holandia
Bęben EP-CART-Y-ES6410 01272901 żółty
Sharp MX-31GUSA bęben do tonera Oryginalny 1 szt.
Sharp MX-31GUSA, Oryginalny, Sharp, MX-2600N/3100N/4100N/4101N/5000N/5001N/6201N/7001N, 1 szt., Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 150000 stron(y)