-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
CoreParts QI-BR2035 bęben do tonera Zamiennik 1 szt.
SKU: 0006883442
EAN: 5704174136682
Kod producenta: QI-BR2035
CoreParts QI-BR2035, Zamiennik, Brother, Brother HL-5240/5240/5250/5270/5280, 1 szt., 25000 stron(y), Druk laserowy
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność marki | Brother |
| Wielopak | Nie |
| Kompatybilność | Brother HL-5240/5240/5250/5270/5280 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność strony | 25000 stron(y) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | DR3100, APTBDR3100E, DR520, TN580, TN550, TN650, MFC-8460N, MFC-8660DN, MFC-8860DN, MFC-8870DW |
| Szerokość produktu | 343 mm |
| Głębokość produktu | 191 mm |
| Wysokość produktu | 128 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Szerokość opakowania | 343 mm |
| Głębokość opakowania | 191 mm |
| Wysokość opakowania | 128 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 762 g |
Opis
- Model
- Zamiennik
- Kompatybilność marki
- Brother
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Wielopak
- Nie
- Wydajność strony
- 25000 stron(y)
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent CoreParts General Wahis 53 1030 Brussels Belgia info@piksters.com
CoreParts QI-BR2035, Zamiennik, Brother, Brother HL-5240/5240/5250/5270/5280, 1 szt., 25000 stron(y), Druk laserowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
DELL P4866 bęben do tonera Oryginalny
DELL P4866, Oryginalny, 30000 stron(y), Druk laserowy, Compatibility: 3000cn/3100cn
Xerox 108R01486 bęben do tonera Oryginalny 1 szt.
Xerox 108R01486, Oryginalny, Xerox, VersaLink C605, VersaLink C600, 1 szt., Purpurowy, Holandia
Minolta IUP-23Y obrazová jednotka
HP 126A Oryginalny 1 szt.
HP 126A, Oryginalny, HP, HP LaserJet Pro CP1025, M176, M177, 1 szt., 14000 stron(y), Druk laserowy
Lexmark 78C0Z50 rozszerzenie do drukarek 125000...
Lexmark 78C0Z50, 125000 stron(y), Laser, Lexmark, MC2640adwe C2535dw CX622ade CX625ade CS421dn CS521dn CX625adhe C2425dw CX522ade CS622de MC2425adw..., 24,3 kg, 547 x 390 x 331 mm
Canon C-EXV18 Oryginalny
Canon C-EXV18, Oryginalny, Canon, 26900 stron(y), Czarny
HP 828A 1 szt.
HP 828A, HP LaserJet Enterprise Flow M830, M880 HP LaserJet Enterprise M855 HP LaserJet Flow M880 HP..., 1 szt., 30000 stron(y), Druk laserowy, Purpurowy, 603 mm
KYOCERA Dk 23 Oryginalny 1 szt.
KYOCERA Dk 23, Oryginalny, Kyocera, FS-1750, 1 szt., Druk laserowy
Canon C-EXV 50 Oryginalny 1 szt.
Canon C-EXV 50, Oryginalny, imageRUNNER 1435, 1 szt., 35500 stron(y), Druk laserowy, 35500 stron(y)