-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
APC APCRBCV210 akumulator 12 V 7 Ah
SKU: 0000411927
EAN: 0731304451129
Kod producenta: APCRBCV210
APC APCRBCV210, 12 V, Czarny, 7 Ah, 1,84 kg, 65 mm, 99 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Napięcie baterii | 12 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Waga produktu | 1,84 kg |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 99 mm |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Szerokość opakowania | 189 mm |
| Wysokość opakowania | 159 mm |
| Głębokość opakowania | 173 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,14 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2000 m |
Opis
- Gwarancja zewnętrzna
- 24
- Wymiary
- WysokoÅÄ 99 x szerokoÅÄ 65 x gÅÄbokoÅÄ 151 mm
- Waga
- 1.84
- Pozostałe parametry
- Brak możliwoÅci montażu w szafie rack
- Kolor
- Czarny
- Rodzaj
- Akumulator
- Napięcie
- 12
- Pojemność akumulatora
- 7
- Wymagania środowiskowe
- Temepratura otoczenia dla przechowywania -15...45 °C
Temperatura otoczenia dla pracy urzÄ dzenia 0...40 °C
WilgotnoÅÄ wzglÄdna (przechowywanie) 0...95 % nie kondensujÄ cy
WilgotnoÅÄ wzglÄdna 0...90 % WilgotnoÅÄ wzglÄdna 10 nie kondensujÄ cy
WysokoÅÄ pracy (w metrach nad poziomem morza) 0...2000 m
WysokoÅÄ przechowywania 0...3000 m - Liczba akumulatorów
- 1
- Napięcie baterii
- 12 V
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC APCRBCV210, 12 V, Czarny, 7 Ah, 1,84 kg, 65 mm, 99 mm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Akumulator AGM 12V 20Ah max. 300A
Braun akumulátor PANASONIC D320, D28, 3240mAh
Accessory type:Accumulators
Akumulatorki R20/D NI-MH 10000 mAh 2 szt. ready...
Akumulator 6F22/9V Li-ion 550 mAh 1 szt.
Akumulator LiFePO4 12.8V 100Ah
Braun akumulátor SONY NP-FP90, 2460mAh
Akumulator AGM VRLA 12V 65Ah
HPE 3Y FC 24x7 580x-48 Swt pdt SVC,HP 580x-48 Switch products,24x7 HW support, 4 hour onsite response 24x7 SW phone support and SW Updates for eligible SW.