Samochodowy uchwyt indukcyjny 15W Ferrari 2023 Collection MagSafe

Ferrari 2023 Collection MagSafe stanowi perfekcyjny wybór dla każdego gadżeciarza, który uwielbia nowinki technologiczne - ta samochodowa bezprzewodowa ładowarka zrewolucjonizuje szybkie zasilenie energii w Twoim telefonie w trakcie podróży samochodem.

Poczuj moc MagSafe
Wykorzystanie przy produkcji najnowocześniejszej technologii sprawiło, iż jest to produkt kompatybilny z technologią MagSafe- z pewnością docenią to użytkownicy najnowszych modeli telefonów iPhone. Dzięki idealnie dopasowanym magnesom urządzenie mocno przylega do telefonu. Ładowarka Ferrari zapewnia solidne trzymanie dzięki zastosowaniu magnesów o silnej mocy, które perfekcyjnie przylegają do wbudowanego w telefon magnetycznego pierścienia i zapewniają mu pewny przyczep. Nie musisz się martwić, że telefon się przesunie czy spadnie podczas podróży - on będzie bezpiecznie na miejscu.

Potrzebujesz szybko naładować telefon?
Do zestawu dołączono kabel USB-C, który można podłączyć do ładowarki samochodowej QC 3.0. Dzięki temu w tym samym czasie można ładować telefon bezprzewodowo, co jest nie tylko wygodne, ale także eliminuje kłopot z plątaniną kabli. Moc ładowania 15W zapewnia szybkie i wydajne ładowanie.

Poczuj sportowy charakter Ferrari!
Wyjątkowa ładowarka indukcyjna zachwyca minimalistycznym stylem i eleganckim wyglądem. Urządzenie jest wykonane z największą skrupulatnością, dopracowano każdy detal dzięki czemu ładowarka zwraca uwagę i stanowi atrakcyjny dodatek do wyposażenia Twojego samochodu. Urządzenie zdobi charakterystyczne logo żółtej tarczy z wierzgającym czarnym koniem, które nadaje mu elitarnego wyglądu i jednocześnie wspomina o sportowym dziedzictwie tej marki. Logotyp jest jednocześnie potwierdzeniem autentyczności i najwyższej jakości produktu.

Opis

Gwarancja zewnętrzna
12
Pozostałe parametry
9V/2A
12V/1.5A
Aluminium
Kolekcja: MagSafe 2023 Collection
Materiał: ABS
Napięcie wyjściowe: 5W / 7.5W / 10W / 15W
Napięcie wejściowe: 5V/2A
Port ładowania: USB-C
Typ: Samochodowa ładowarka indukcyjna
Kolor
Czarny
Rodzaj
Samochodowy
Obciążenie (maks.)
300

Komentarze

Napisz swoją opinię

Uchwyt Ferrari MagSafe 15W Indukcyjny do kratki

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: