-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Neomounts ADS06-130WH organizator na kable Biurko Prowadnica kabla Biały 1 szt.
SKU: 0082309848
EAN: 8721246340096
Kod producenta: ADS06-130WH
Neomounts ADS06-130WH, Prowadnica kabla, Biurko, Plastik, Biały
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Prowadnica kabla |
| Przeznaczenie | Biurko |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Plastik |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Szerokość produktu | 994 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Wysokość produktu | 1292 mm |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
Opis
- Model
- Prowadnica kabla
- Przeznaczenie
- Biurko
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Neomounts Headquarters Neomounts B.V. Wateringweg 62 2031 EJ Haarlem Holandia info@neomounts.com +31 23 547 8 888
Neomounts ADS06-130WH, Prowadnica kabla, Biurko, Plastik, Biały
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Fellowes 100136871 organizator na kable Biurko...
Fellowes 100136871, Tuleja kablowa, Biurko, Czarny
Neomounts by Newstar NSVGALOCK zapięcie do...
Neomounts by Newstar NSVGALOCK, 2 m, Zamek szyfrowy, Stal, Srebrny
Equip 650861 organizator na kable Biurko Tuleja...
Equip 650861, Tuleja kablowa, Biurko, Tworzywo sztuczne ABS, Czarny
Equip 156152007 adapter światłowodowy LC Beżowy
Equip 156152007, LC, Beżowy, Multifunkcyjny, 12,8 mm, 29,2 mm, 9,35 mm