Menu
-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Equip 327411 części do stojaków Panel szczotkowy
79,11 zł
Brutto
3
SKU: 0013517760
EAN: 4015867142639
Kod producenta: 327411
Equip 327411 części do stojaków Panel szczotkowy:
Equip 327411, Panel szczotkowy, Czarny, 1U, 48,3 cm (19"), 44 mm, 92,3 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Panel szczotkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 92,3 mm |
| Wysokość produktu | 483 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Wysokość opakowania | 560 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 720 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85389099 |
Opis
- Model
- Panel szczotkowy
- Kolor produktu
- Czarny
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Equip ul.Człuchowska 68a 01-360 Warszawa Polska kontakt@equip.pl
Equip 327411, Panel szczotkowy, Czarny, 1U, 48,3 cm (19"), 44 mm, 92,3 mm